Medycyna anti-ageing

Medycyna anti-aging to w moim wydaniu na pewno nie gonitwa za wyprasowaną twarzą. To źródło ogromnej ilości możliwości, które otwierają się przed nami dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny i innych dyscyplin. Możliwości, jak poprawić swoje życie przy niedużym wysiłku.

Ponieważ zanim wyrobię sobie opinię na temat czegoś, muszę to najpierw sprawdzić na własnej skórze, po wydaniu Kobiety po 40-tce kontynuuję eksperymentowanie na sobie na stronie ZdravéOmlazení.cz (Zdrowe Odmładzanie). Testuję na sobie różne produkty i zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej, fizjoterapii, odżywiania i innych. Po wielu doświadczeniach z zakresu medycyny estetycznej już w zasadzie nie wierzę żadnym innym źródłom, niż tym swoim.

Pochodzę z rodziny, gdzie bardzo dbano o edukację i rozwój duchowy. Ale nie zaniedbywano przy tym pielęgnacji i dbania o wygląd.

Jestem wdzięczna, że to część mojego dziedzictwa. Ponieważ pielęgnacja, dbanie o siebie to nie tylko normalna, naturalna sprawa, ale piękny, inspirujący proces, pozwalający pokochać własne ciało i budować szacunek do własnej osoby. To naturalne myśleć o sobie i szukać sposobu na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego, w tym swojego wyglądu.