Moje produkty

PORTALE INTERNETOWE

Babyonline.cz

Najpopularniejszy portal poświęcony ciąży, porodowi i opiece nad dzieckiem, tworzony przez ekspertów.

Zdraveomlazeni.cz (Zdrowe Odmładzanie)

Portal poświęcony kobietom nie tylko po 40-tce, o zdrowiu, urodzie oraz zabiegom przeciwstarzeniowych (anti-aging), tworzony przez ekspertów

KSIĄŻKI

Do napisania i wydania książek zainspirował mnie mój hiperaktywny syn, dla którego potrzebowałam rzetelne książki i materiały edukacyjne.

Z czasem powstały cztery książki dla dzieci w wieku przedszkolnych w serii Dla Młodych Odkrywców:

 • Wierszyki-rymowanki (głównie 2-5 lat, przynoszą dzieciom mnóstwo praktycznej wiedzy o sobie i otaczającym je świecie)
 • Zadania dla przedszkolaka. Przygotowanie do szkoły (zestaw zadań przygotowujący do szkoły rozłożonych na 40 tygodni, pozwala powtórzyć dzieckiem wszystko, czego nauczyło się ono w pierwszych 6 latach życia)
 • Gra w literki (do ćwiczenia głosek, sylabizowania, poznawania liter oraz do gry pamięciowej, dla młodszych dzieci do rozszerzania słownictwa)
 • Mamo, jak przyszedłem na świat? (odpowiedzi na pierwsze pytania dziecka w wieku przedszkolnym, skąd się wzięło na świeci, najmłodsza „czytelniczka” miała 2 lata, najstarszy 9)

Książki dla nastolatków:

 • Czego nie dowiesz się od koleżanek o seksie, zdrowiu i makijażu (dla dziewczyn od ok. 11 roku życia, choć niektóre mamy kupowały dla swoich 8, 9-letnich córek)
 • 10 wskazówek dla chłopców o dojrzewaniu, dziewczynach i seksie (dla chłopców od ok. 12 roku życia)

I dla dorosłych:

 • Kobieta po 40-tce – Jak zadbać o swoje zdrowie i urodę (praktyczne porady specjalistów dla kobiet po 40. roku życia, m.in. naturalne metody odmładzania, profilaktyka wczesnej menopauzy)
 • Zdrowa ciąża (o tym, co najważniejsze dla zdrowia przyszłej mamy i zdrowego rozwoju dziecka – odżywianie, ćwiczenia, przygotowanie do porodu)

BROSZURY EDUKACYJNE

Regularnie co roku wydajemy co najmniej 25 000 sztuk:

 • 20 pytań o ciążę i poród z Babyonline.cz
 • 20 pytań na temat opieki nad dzieckiem w pierwszych 6 miesiącach jego życia z Babyonline.cz

Wydania pilotażowe:

 • Karta Ćwiczenia z niemowlakiem – codzienny wieczorny rytuał, każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się na Babyonline.cz, otrzymuje mailem Ćwiczenia w formacie pdf.
 • Profilaktyka po 40-tce
 • Składana broszurka dla nastolatek z lusterkiem

Przed założeniem wydawnictwa Babyonline:

 • Tworzenie i realizacja projektów edukacyjnych (materiały drukowane lub warsztaty) dla pacjentów z chorobami wątroby, hiperlipidemią czy na temat menopauzy
 • Współpraca przy tworzeniu broszur edukacyjnych dla lekarzy

EDUKACYJNE MATERIAŁY VIDEO

Nagrania video poświęcone ciąży

Nagrania video poświęcone rozwojowi

Dzieci w wieku 2-7 lat

Nagrania video poświęcone tematyce anti-aging

(zabiegi dermatologii estetycznej, nauka makijażu, ćwiczenia)

PREZENTACJE W MEDIACH

Propagowanie problematyki kształcenia dzieci w wieku przedszkolnym

Popularyzacja edukacji seksualnej w rodzinie

Prezentacja nowych obszarów medycyny anti-aging

MARKETING, SPRZEDAŻ, BADANIA KLINICZNE

Ta działalność, podobnie jak pisanie książek, było dziełem pewnego zbiegu okoliczności i przypadku. W 1995 roku, po ukończeniu studiów medycznych, przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu stażu decydujący okazał się fakt, czy w razie urodzenia dziecka będę miała zapewnioną opiekę nad dzieckiem i szybko wrócę do pracy. Ponieważ moja mama zmarła, kiedy rozpoczynałam trzeci tydzień studiów medycznych, uznałam, że ta droga kariery jest dla mnie zamknięta. Moja koleżanka z roku, najlepsza na roku, postanowiła najpierw urodzić i „odchować” dzieci. Ja jeszcze nie byłam na etapie związku, więc obrałam inną, otwartą dla absolwentów medycyny drogę, czyli zatrudnienie w firmie farmaceutycznej.

W firmie jako reprezentantka handlowa prowadziłam wykłady edukacyjne dla pacjentów i osób zainteresowanych, 1 do 3 razy w tygodniu, gdzie nawet w najmniejszej wiosce mogłam liczyć na 100 słuchaczek. Następnie zajęłam się problematyką badań klinicznych aż w końcu trafiłam do działu marketingu. W pracy w tym dziale najwięcej satysfakcji dawały mi praktyczne wykłady na temat zdrowia organizowane dla kolegów i koleżanek z firmy oraz przygotowywanie materiałów dla pacjentów i lekarzy przy współpracy ze specjalistami z poszczególnych dziedzin.

To latami zdobywane doświadczenie i know-how okazało się bardzo cenne przy zakładaniu i rozwijaniu własnego wydawnictwa Babyonline.cz

WYKŁADY I WARSZTATY

Po zakończeniu okresu intensywnej opieki i wychowywania syna z ADHD, mniej więcej kiedy skończył 14 lat, i po jego wyraźnym usamodzielnieniu się, rozpoczęliśmy promocję naszego zestawu zadań przygotowujących do szkoły i samej potrzeby takiej edukacji wśród pedagogów i rodziców w postaci Dnia Przedszkolaka, czyli warsztatów organizowanych w całym kraju.

Z czasem chcielibyśmy rozszerzyć tę działalność także o inne poruszane przez nas tematy.